IN-NO-EQUITY

Broke Na een dagje met veel lokale cijfers, komt onze oude bekende Inno-Concepts zojuist ook nog met een H1 bericht. Precies op tijd natuurlijk, aangezien Euronext de bedrijven verplicht dit voor 1 september te doen. In het kader van groot, groter, groterder komt INNO dan ook met een recordverlies op de proppen van maar liefst 66M, of E0,80 per aandeel. De omzet steeg 8% tot 7,2M in H1 en verder komt er een nieuwe CFO, nadat de oude het blijkbaar voor gezien hield.

Centenneuker en goodwill hater van het eerste uur Hercules, ziet de echte ellende vooral op de balans van INNO staan. Volgens eigen opgave heeft de toko nog een kleine 2,5M aan eigen vermogen per 30 juni. Wat daar inmiddels nog van over is zal wel een groot geheim blijven. Van de 2,5M eigen vermogen is maar liefst 66,5M te vinden onder het kopje ‘non current assets’. Gezien het track record van de uitvinders en de enorme afschrijvingen op die posten elk jaar zou het me niet verbazen als dit potje nog veel leger gaat worden. Er loopt momenteel al weer een dispuut met een Amerikaanse ‘partner’ welk belang voor maar liefst 23,5M op de balans staat.

Naast dit naderende onheil is er in de H1 publicatie nog een hele rij met lopende disputen te vinden die nog een mogelijke negatieve impact kunnen hebben in de toekomst. Aangezien Euronext bedrijven met een negatief eigen vermogen niet langer welkom heet in de officiële notering, voorzien we binnenkort een verse strafbank kandidaat aan de horizon verschijnen. Gelukkig is er weer plek genoeg na de grote hoeveelheid opschoningen die er dit jaar al hebben plaats gevonden.

Disclaimer: Bovenstaand stuk is geen professioneel beleggingsadvies of een oproep tot het kopen of verkopen van aandelen Inno-Concepts. Auteur bezit momenteel geen aandelen Euronext of Inno-Concepts.

Reacties

  1. Tobias zegt:

    Weg met Inno, kut bedrijf wat genoeg geld heeft gekost
    ggogogogo herc

  2. Avatar van weazerweazer zegt:

    Heerlijk. Helder. Hercules.

  3. Avatar van KennieKennie zegt:

    Heeft iemand GordonGekko nog wel eens gesignaleerd?

    ik heb het idee dat we na de crash van Innoconcepts weinig meer van hem gehoord hebben.
    maar ik kan het mis hebben…

  4. Graaier zegt:

    Ik denk dat er op deze site maar weinig mensen aan Inno hebben verdient…

    Weg met die bedriegers!

Laat wat van je horen

.