De wonderen zijn de wereld niet uit. We kochten vanochtend ROD. We zagen het nieuws en hebben met Kennie een kenner in huis. Voor een ritje naar de €4,00. De mensen met een meekijk-wachtwoord (op te vragen via mail) hadden het al door. Laten we eerlijk zijn: we dachten onze stukken max rond de €4,00 te verkopen, maar op een of andere manier bleef het fonds maar stijgen. Gevolg: €1,60 per aandeel x 3000. Eigenlijk dus mazzel dat het zo explodeerde.
De portefeuille is nu sinds de start op 1 mei van €15.000 naar €23.500 gestegen. We houden 2k van de 3k ROD overnight en morgenvroeg verkopen we ze aan een, hopelijk gulzige en gulle, bieder? Proost!







Dit menen jullie niet? 5000 euro op 1 dag met 15000 investering?
Top!
Nee 5.000 winst met 11.000 investering in 1 dag…
+1 Voor Marktgevoel!
+1 Voor Marktgevoel!
Geniaal!
Laten we eerlijk zijn, we dachten onze order op €4,00 verkocht te hebben, maar op een of andere manier is dit niet helemaal goed gegaan. Gevolg: €1,20 per aandeel meer x 3000.
Dit stond er eerst maar is gepoetst…Zit Guy hier nu ook al te poetsen???
Wat was er dan niet helemaal goed gegaan?
Het is een prachtig resultaat voor 1 dagje! Gefeliciteerd.
er was een klein misverstandje in de communicatie, waardoor uiteindelijk niemand binnen marktgevoel verkocht heeft op een eerder tijdstip.
rond de 4 overlegden we daarover, vandaar de eerste tekst.
ten tijde van de sprinter euro/dollar kostte een dergelijk misverstand ons behoorlijk wat geld, nu zit het flink mee.
Het mag ook wel eens meezitten toch!
Zulke geintjes heb ik ook wel eens, maar meestal in mijn nadeel helaas.
Prive heb ik het ook zelden.
of dan zie je het pas als de koers alweer gedaald is ofzo.
nee, rond de 4 is overleg geweest maar we hebben hem laten doorlopen. Geluk bij een ongeluk. Winst=Winst
Gefeliciteerd boys, maar waarom in de loop van de ochtend pas een reactie en niet gisterenavond een postje hierover?
.
Ik had gisterenavond nog wat in de “oude” Rodriguez topic van Kennie geplaatst. Dit na het lezen van een berichtje Van DGT en wat eigen research.
Maar heb zelf wat minder ervaring met zulke dagknallers als jullie dus kreeg bij de openingskoers hoogtevrees en wachte nog even op een terugval.
Hadden we maar meteen bestens ingestapt
Al met al topdag met gierende hartkleppen .
.
ONDVT (op naar de volgende trade).
Het is lastig om te traden en printscreens te maken en ook te updaten op een drukke dag.
We werken aan een RT oplossing hier op de site zonder de printscreens en automatisch inloggen.
ik zat ook zwaar long rodriguez en was dus volledig gefocused op mijn eigen handelen.
helaas gaat dat dan ten koste van het scvhrijven van een stukje op mg…
Ik heb hier helemaal begrip voor, had alleen gehoopt op een kleine update voorbeurs. Was opzoek naar bevestiging en wat wijze raad.
.
Maar nogmaals congrats dit zijn de dagen waar je het allemaal voor doet.
ik zal er aan proberen te denken de volgende keer.
al wist ik voorbeurs ook niet dat het zo zou aflopen.
Ik pakte overigens prive geen reet met rod